Нормативно-правові акти в сфері готельних послуг

ЗАКОН УКРАЇНИ
Про туризм

 

Цей Закон визначає загальні правові, організаційні та соціально-економічні засади реалізації державної політики України в галузі туризму та спрямований на забезпечення закріплених Конституцією України прав громадян на відпочинок, свободу пересування, охорону здоров'я, на безпечне для життя і здоров'я довкілля, задоволення духовних потреб та інших прав при здійсненні туристичних подорожей. Він встановлює засади раціонального використання туристичних ресурсів та регулює відносини, пов'язані з організацією і здійсненням туризму на території України.

ЗАКОН УКРАЇНИ
Про стандартизацію


Цей Закон встановлює правові та організаційні засади стандартизації в Україні і спрямований на забезпечення єдиної технічної політики у цій сфері.

 Закон України

"Про технічні регламенти та оцінку відповідності"
 

Цей Закон визначає правові та організаційні засади розроблення, прийняття та застосування технічних регламентів і передбачених ними процедур оцінки відповідності, а також здійснення добровільної оцінки відповідності.

Закон України
"Про захист прав споживачів"


Цей Закон регулює відносини між споживачами товарів, робіт і послуг та виробниками і продавцями товарів, виконавцями робіт і надавачами послуг різних форм власності, встановлює права споживачів, а також визначає механізм їх захисту та основи реалізації державної політики у сфері захисту прав споживачів.

ПОСТАНОВА КМУ
Про затвердження Порядку встановлення категорій готелям та іншим об'єктам, що призначаються для надання послуг з тимчасового розміщення (проживання)

 

Кабінет Міністрів України затвердив Порядок встановлення категорій готелям та іншим об'єктам, що призначаються для надання послуг з тимчасового розміщення (проживання), і постановив Держспоживстандарту України та іншим центральним органам виконавчої влади привести у тримісячний строк власні нормативно-правові акти згідно з Порядком, затвердженим цією постановою.

ПОСТАНОВА КМУ
Про затвердження Правил визначення вартості робіт з підтвердження відповідності у законодавчо регульованій сфері

 

Ця Постанова встановлює правила визначення вартості робіт з підтвердження відповідності конкретного виду продукції, систем якості, систем управління якістю, систем управління довкіллям, персоналом встановлюється призначеним органом з оцінки відповідності згідно з цими Правилами та затверджується їх керівником.

ПОСТАНОВА КМУ
Про порядок надання послуг з тимчасового розміщення (проживання)


Цей Порядок регулює питання надання юридичними та фізичними особами послуг з тимчасового розміщення (проживання).

РОЗПОРЯДЖЕННЯ КМУ
Про затвердження заходів щодо розвитку іноземного і внутрішнього туризму

 

Розпорядження регламентує заходи на виконання Державної програми розвитку туризму на 2002-2010 роки, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2002 р. N 583

НАЦІОНАЛЬНІ СТАНДАРТИ УКРАЇНИ


ДСТУ 4268-2003 Послуги туристичнi. Засоби розмiщування. Загальнi вимоги
ДСТУ 4269-2003 Послуги туристичнi. Класифiкацiя готелiв
ДСТУ 4527:2006 “Послуги туристичнi. Засоби розмiщення. Терміни та визначення

Детальніше

Останні новини

16.11.2020
Відео
Для проведення робіт з сертифікації послуг СТО звертайтеся у ДП «Львівстандартметрологія»

Державне підприємство «Львівстандартметрологія» здійснює сертифікацію послуг з ремонту та технічного обслуговування автомобілів. У Львові ще одна…

Детальніше
10.11.2020
Заходи
Про сертифікацію автосервісів - сьогодні на телеканалі "ПравдаТУТЛьвів"

13 листопада на телеканалі " ПравдаТУТЛьвів" 
у рубриці «Новини» («Новини компаній»)
о 20:30, 00:00, 14 листопада о 08:00, 11:30, 13:30, 16:00, 20:30,…

Детальніше
Напишіть нам