Відео

16.11.2020
Відео

Для проведення робіт з сертифікації послуг СТО звертайтеся у ДП «Львівстандартметрологія»

Державне підприємство «Львівстандартметрологія» здійснює сертифікацію послуг з ремонту та технічного обслуговування автомобілів. У Львові ще одна станція технічного обслуговування отримала сертифікат відповідності на надання послуг з ремонту та технічного обслуговування автомобілів. Отриманий сертифікат засвідчує якість надання послуг на цьому автосервісі та готовність до надання усього спектру послуг з техобслуговування автомобілів для задоволення потреб клієнта. Загалом у Львові близько 15 автосервісів мають відповідний сертифікат, який підтверджує, що у СТО працюють кваліфіковані фахівці, які знають свою справу, виконують роботи на найвищому рівні та мають усе необхідне обладнання й інструменти для проведення робіт згідно з вимогами технологічної документації. Для того, щоб подати заявку на отримання сертифікату зацікавленим підприємствам потрібно звернутися безпосередньо до ДП «Львівстандартметрологія» за адресою:  вул. Князя Романа, 38 або ж за телефоном (032) 261-53-04.

Детальніше
05.11.2020
Відео

news1

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum.

Детальніше
05.02.2020
Відео

Як запобігають отруєнню в закладах громадського харчування?

Як запобігають отруєнню в закладах громадського харчування? - тема програми "Великі перемовини" на телеканалі  "Перший Західний". Участь у програмі брала Роксоляна Шлюз - заступник генерального директора з питань оцінки відповідності ДП "Львівстандартметрологія"

Детальніше
18.11.2019
Відео

Про якість дитячого одягу говорили у прямому ефірі на UA:Львів

Про якість та безпечність дитячого одягу говорили у програмі "Добрий ранок" за участю начальника випробувальної лабораторії ДП "Львівстандартметрологія"  Уляни Галичанівської.

Детальніше
18.11.2019
Відео

Народний музей метрології та вимірювальної техніки у програмі "Рожеві окуляри"

Музей, якому немає поки що аналогів  - це Народний музей метрології та вимірювальної техніки, створений на громадських засадах при ДП "Львівстандартметрологія". Про цей музей детальніше можна переглянути у відеосюжеті на UA:Львів у програмі "Рожеві окуляри".

Детальніше
28.05.2019
Відео

Як проходив у Львові Міжнародний форум з технічного регулювання ,- у новинах на "Першому Західному"

23-25 травня 2019 р. у Львові за ініціативи Міністерства економічного розвитку і торгівлі України відбувся Міжнародний форум з питань технічного регулювання «Технічне регулювання для розвитку науки, освіти, бізнесу». Організатором заходу було ДП «Львівстандартметрологія». Захід зібрав понад 200 учасників: міжнародних експертів, представників державних підприємств, установ, організацій, бізнес-структур, асоціацій тощо. Метою проведення такого Форуму є забезпечення сталого розвитку науки, освіти, бізнесу завдяки впровадженню в Україні вимог міжнародного рівня, підвищення обізнаності українських науковців, фахівців і виробників щодо ролі технічного регулювання у важливих сферах нашого життя. Детальніше про те, як проходив Форум можна дізнатися з телесюжету новин на телеканалі "Перший Західний".

Детальніше
31.01.2019
Відео

Фальсифікат вершкового масла,- висновки фахівців

Немасляне масло. Експерти зазначають: 70% усього вершкового на полицях наших супермаркетів - фальсифікат, бо виготовляють його не з молока, а з замінників. Як правильно обрати якісне масло та чим шкодить економія на цьому продуктові? Детальніше у сюжеті телеканалу "Правда тут".

Детальніше
22.01.2019
Відео

Якість та безпечність питної води

У програмі «Рожеві окуляри» транслювався сюжет щодо якості питної води. Начальник випробувальної лабораторії ДП «Львівстандартметрологія» Роксоляна Шлюз надала корисні для споживачів відповіді на такі питання: як правильно зробити забір води для аналізу; за якими показниками перевіряють питну воду; чи всі фільтри якісно очищують воду; чи завжди якісна бутильована вода тощо. Фахівці випробувальної лабораторії досліджували зразки водопровідної та артезіанської питної води на твердість. Детальніше про результати випробувань у сюжеті.

Детальніше
09.11.2018
Відео

Про якість дитячих іграшок говорили у прямому ефірі на телеканалі "Львів"

У Всесвітній день якості вчимося обирати якісні дитячі іграшки. На що треба звертати увагу першочергово? Детальніше про питання якості та безпечності  дитячих іграшок у програмі "Добрий ранок" на телеканалі "Львів" за участю начальника випробувальної лабораторії ДП "Львівстандартметрологія" Роксоляни Шлюз.

Детальніше
05.10.2018
Відео

Якість підгузків у бебі-боксах,- досліджували у випробувальній лабораторії

У випробувальній лабораторії ДП "Львівстандартметрологія" досліджували підгузки, які були в бебі-боксах для новонароджених. Фахівці лабораторії прокоментували результати, здійснених випробувань підгузків. Детальніше у сюжеті телеканалу "Перший Західний",   у рубриці "ОЧІ".

Детальніше
Напишіть нам