Новини підприємства

Відбувся вебінар з питань метрологічної діяльності за участю фахівців ДП «Львівстандартметрологія»

23 вересня за сприянням Департаменту технічного регулювання та метрології Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України (на базі Комунікативної платформи з технічного регулювання) відбувся вебінар «Сьогодення. Метрологічна діяльність. Актуальні напрямки та питання». Фахівці ДП "Львівстандартметрологія" були учасниками вебінару.

Організатор заходу – державне підприємство «Миколаївський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» (ДП «Миколаївстандартметрологія»).

На вебінарі були висвітлені такі питання:
- Зміни у Законі України «Про метрологію та метрологічну діяльність», що набрали чинності з 03 липня 2020 року. Що треба знати;
- Специфіка Миколаївського регіону. Практичні питання, які виникають при здійсненні діяльності з надання метрологічних послуг: Повірка, калібрування резервуарів та ємностей;
- Повірка, калібрування засобів вимірювальної техніки за видом вимірювання L – довжина;
- Повірка, калібрування засобів вимірювальної техніки за видом вимірювання PR – фотометрія, QM – хімія;
- Організація контролю вихідних параметрів медичного обладнання. Що треба знати;
- Надання юридичної допомоги з питань метрологічного забезпечення. Питання, які виникають при проведенні метрологічного нагляду.

Вебінар – це гарна можливість підвищити рівень обізнаності щодо змін в законодавстві у сфері метрології; дізнатися про проблеми та шляхи спільного вирішення питань у сфері метрології; обмінятися досвідом з висококваліфікованими та досвідченими фахівцями метрології.

На заході доповідали фахівці ДП «Миколаївстандартметрологія»: Ірина Романенко - генеральний директор підприємства; Юрій Шевцов, заступник директора з метрології; Володимир Болодурін, начальник метрологічного центру; Галина Човганська, начальник науково-технічного відділу метрологічного забезпечення геометричних, механічних вимірювань, вимірювань рівня та об’єму речовин; Світлана Шустак, заступник начальника науково-технічного відділу метрологічного забезпечення теплотехнічних вимірювань; Богдан Михалишин, начальник науково-технічного відділу метрологічного забезпечення електричних, магнітних, радіотехнічних вимірювань та іонізуючих випромінювань; Світлана Корованенко, начальник юридичного відділу.

Після виступу фахівців учасники онлайн семінару мали нагоду обговорити почуте, поставити питання доповідаючим та отримати вичерпну інформацію і роз’яснення з актуальних питань.

Напишіть нам