Новини підприємства

ВІДБУЛИСЯ УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ ПРОФЕСІЙНОГО СВЯТА

13 жовтня 2020 року в актовому залі ДП «Львівстандартметрологія» відбулися урочисті збори з нагоди професійного свята працівників стандартизації та метрології і Всесвітнього дня стандартів.  

Колектив ДП «Львівстандартметрологія»  прийшли привітати із професійним святом:

Андрій ГОДИК - перший заступник голови Львівської обласної адміністрації, який вручив Грамоти за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня працівників стандартизації та метрології України;

Валентин ХАРЛОВ -  нагородив  працівників Подяками та Грамотами від Львівської обласної ради.

Вітальне слово мав генеральний директор ДП «Львівстандартметрологія» Андрій СЛЮЗ, який підсумував свої перші місяці роботи на посаді,  окреслив перспективи подальшої роботи та побажав усім добра, миру, міцного здоров’я, професійних здобутків і досягнень.


Андрій СЛЮЗ вручив цінні подарунки від Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігоря ПЕТРАШКА.
www.semesta.lviv.ua/index.php


Також вітали працівників стандартизації та метрології і висловлювали їм свою подяку: перший заступник генерального директора Олександра ФЕДАК,

заступник генерального директора з питань метрології Микола ГУЛЯНИЦЬКИЙ,

заступник генерального директора з питань оцінки відповідності Роксоляна ШЛЮЗ,

заступник генерального директора з економічних питань Олександра ПЕШКО,

голова Обласної ради профспілок машинобудівників та приладобудівників України Ольга ОСТАПЕНКО. 

Всі вітаючі вручали Грамоти та Подяки.

З вітальними словами виступили  представники науки: ПАРАКУДА Василь – директор ДП НДІ «Система»;  Євген БАРКИТ - начальник Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області; Мар’ян Лозинський – радник ректора ЛНУ ім. І. Франка; Богдан ПІСНИЙ – директор Філії Європейського Університету, поет-пісняр, заслужений артист України, який зачитав  написаний вірш з нагоди професійного свята.

Від ветеранів підприємства виступив В’ячеслав ПУЗИР, який багато років пропрацював у ДП «Львівстандартметрологія» заступником генерального директора з питань оцінки відповідності.

Захід відбувся відповідно до вимог роботи в умовах адаптивного карантину.

Напишіть нам