Новини

Набув чинності стандарт з вимогами до протиожеледних матеріалів для автомобільних доріг

З 01 липня 2020 року вперше в Україні набув чинності стандарт ДСТУ 8853:2019 «Матеріали протиожеледні для автомобільних доріг. Технічні умови». Цей стандарт установлює класифікацію, технічні вимоги та порядок виконання випробувань протиожеледних матеріалів, які виготовляють і застосовують у твердому чи рідкому стані для боротьби із зимовою слизькістю на автомобільних дорогах загального користування в усіх дорожньо-кліматичних зонах України згідно з ДБН В.2.3-4:2015 «Автомобільні дороги. Частина І. Проектування. Частина ІІ. Будівництво”.

Вимоги цього стандарту стануть в нагоді усім суб’єктам господарювання незалежно від форми власності та підпорядкування, які застосовують протиожеледні матеріали для боротьби із зимовою слизькістю на автомобільних дорогах.

Якщо раніше для усунення льоду застосовувались лише традиційні пісок річковий і сіль технічна, то зараз випускається низка сучасних протиожеледних матералів.

Як позбутися від проблеми небезпечних зледенінь і накатів? Який протиожеледний реагент залежно від умов краще застосувати? Для відповідей на ці запитання обов’язково скористайтесь вимогами цього стандарту.

З питань придбання звертайтесь:
ДП "Львівстандартметрологія",
довідково-інформаційний фонд нормативних документів,
м. Львів, вул. Князя Романа, 38,
тел. (032) 261-61-77;
e-mail: fond.semesta@remove-this.gmail.com

Напишіть нам