Новини

Випробування мийних засобів та косметичних виробів: якісно, швидко, достовірно!

Випробувальна лабораторія ДП «Львівстандартметрологія» акредитована Національним агентством з акредитації України (НААУ) відповідно до вимог ДСТУ ISO/IEC 17025 на компетентність у сфері проведення випробувань мийних засобів та косметичних виробів.

Кваліфіковані фахівці лабораторії за допомогою сучасних методів та обладнання виконують широкий спектр випробувань зазначеної продукції, зокрема:
- визначення фізико-хімічних показників в мийних засобах: водневого показника (од. рН), фосфорних солей, мийної та чистильної здатності, аніонних ПАР, загальних ПАР у мийних засобах, піноутворення для засобів мийних та піноутворення у порошкоподібних засобах, визначення здатності до біологічного розкладання аніонних ПАР, повного біорозпаду ПАР, сухого залишку та летких речовин, визначення натрію хлористого;
в косметичних виробах: водневого показника (од. рН), сухого залишку, вміст етилового спирту, вміст хлориду в перерахунку на натрій хлористий, густину;

- визначення мікробіологічних показників в косметичних виробах.

Досвідчені фахівці швидко та якісно проведуть необхідні дослідження. За результатами випробувань видається протокол випробувань.

За детальнішою інформацією звертайтеся:
випробувальна лабораторія
ДП «Львівстандартметрологія»,
м. Львів, вул. Заводська, 26,
тел. (032) 298-67-94

Напишіть нам